IV Grand Prix Lotna w Biegu na Orientację

Název

Popis

4-5 września 2010r. w Zdzieszowicach (woj.opolskie) nasi nauczyciele oraz Łukasz Mielnik z kl. 3 TB uczestniczyli wraz z zawodnikami UKS Jedynka Jastrzębie Zdrój w dwudniowych zawodach w biegu na orientację. Trzy biegi i kolejne doświadczenia dla Łukasza na pewno zaprocentują w przyszłorocznej walce o miano najlepszej szkoły w województwie. Łukaszowi tym razem nie udało się stanąć na podium - zajął 5 miejsce, ale podkreślić trzeba, iż startował w kategorii seniorów! Co nie udało się jemu, udało się opiekunom. Pani Joanna Papszun zajęła II miejsce, a Rafał Mastela został zwycięzcą IV Grand Prix Lotna.