XVIII Puchar Beskidów w Biegu na Orientację

Název

Popis

3 października 2010r w Bielsku-Białej w Lesie Olszówka nasi uczniowie i nauczyciele wzięli udział w przedostatnim etapie Euroregionalnej Ligi BnO. Tradycyjnie wśród uczniów najlepszym wynikiem może pochwalić sie Łukasz Mielnik z 3 TB, który wywalczył brązowy medal w kategorii M18 i tym samym wygrał Ligę w swojej kategorii. Tuż za podium, na 4 miejscu, znalazł się Błażej Wita (1 b), który dzięki temu wynikowi również zapewnił sobie miejsce na podium w klasyfikacji generalnej Ligi - jakie to będzie miejsce zadecyduje ostatni bieg w czeskiej Ostrawie. Opiekunowie też nie wrócili z pustymi rękoma (a nagrody były naprawdę wartościowe). Pani Joanna Papszun "tradycyjnie" zajęła II miejsce, a Rafał Mastela wygrał tegoroczny Puchar Beskidów!